You are hereForumi / Publiskais forums / māju darbs

māju darbs


RakstījaViesis- Publicēts19 Jūlijs 2012

Tā ap dienas vidu domāju apjautāties forumā - vai tintes printerī pietiek? Bet nodomāju- tas tak nevar būt, ka trīs reizes pēc kārtas nebūs leģendas pietiekamā apjomā izdrukātas un kartes trūks. Izrādās var gan būt :D:D:D

HMMM, leģendu trūkums tiešām ir nopietna lieta. Labosimies. Kartēm šajā kārtā gan nevajadzēja trūkt, jo bez 150 sazīmētajām bija iedotas līdz arī tukšās. Pieskatīšu šīs darbības rūpīgāk.:)

Bez kartes jau nepaliku :), bet nu zini kā - karšu gribētāju rinda aug cilvēks steigā zīmē, nav jau pārliecības, ka tā roka stresa apstākļos nepaslīd (tomēr,kā nekā cīņa par olimpiskajām medaļām:)). Tad gandrīz labāk kā Sietiņieža kārtā, jau lietota.

Tad nu gan atrasts par ko satraukties.

Ha, ha humoru nemaz nesaproti :))

Eh, nu, ko tagad? Sagatavojam 165 kartes, lai nu vīsiem pietiek, bet ierodas 115 cilvēku. Būs jāatkārto šitā kārta vēlreiz, jo citādi, kur tās kartes tagad lai liek?:)) Tāda jau to Magnētu ikdiena ir. Nevaram dalībnieku skaitu īsti nekad zināt.

jārīko totalizātors, un uzvarētājam - labākajam ekspertam nākamajā sezonā jānodrošina labs kontrakts nākotnes paredzēšanā.
Vispār kārtu varētu atkārtot vēlreiz, man liekas es otreiz noskrietu labāk :)

Pievienot jaunu komentāru

Šī lauka saturs tiks saglabāts privāts un nebūs pieejams publiski.
  • Mājas lapu adreses un e-pasta adreses automātiski tiek pārveidotas par saitēm.
  • Atļautie HTML tagi: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Rindas un rindkopas tiek pārnestas uz jaunu rindu automātiski.

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji