You are hereRezultāti: Magnēts 2.kārta

Rezultāti: Magnēts 2.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts19 Aprīlis 2019

Datums: 18.Aprīlis, 2019
Vieta: Kaugurmuiža
Dalībnieku skaits: 200

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 470 Oskars Rencis Meridiāns 00:46:23 100.00
2 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:50:56 91.07
3 4482 Raitis Bērziņš OK Kurmis 00:52:57 87.60
4 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:55:26 83.67
5 196 Pauls Alberings VVV 00:58:12 79.70
6 4261 Artis Ločmelis Burkānciems&CO 00:59:43 77.67
7 241 Armands Broks Individ 01:00:16 76.96
8 66 Arnis Šūlmeisters Saulrīti 01:04:20 72.10
9 167 Jānis Mednis Zemessardze 01:05:08 71.21
10 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 01:06:27 69.80
11 408 Raitis Maurāns Individuāli 01:09:58 66.29

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 204 Vilma Alberinga VVV 01:04:19 100.00
2 7 Anete Geduševa ZVOC 01:08:31 93.87
3 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 01:09:32 92.50

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 287 Jānis Millers Individ. 00:52:23 100.00
2 433 Jānis Ukass Burkānciems 00:53:03 98.74
3 218 Jānis Vidzis KSK 00:55:50 93.82
4 134 Krišjānis Katans Vīriem vajag atpūtu 00:57:23 91.29
5 45 Jānis Upenieks Saeima 00:57:37 90.92
6 208 Jānis Līgats ZVOC 00:57:55 90.45
7 4283 Rolands Melbārdis Eži 00:58:25 89.67
8 419 Jānis Brakšs OK Meridiāns 01:00:29 86.61
9 137 Nauris Pēteris Ozoliņš Burkānciems&CO 01:04:20 81.42
10 31 Aigars Šuvcāns LAT MET 01:05:08 80.42
11 243 Gints Vaseris Eži 01:05:50 79.57
12 368 Lauris Šmits individ. 01:07:10 77.99
13 692 Andris Jēkabsons KSK 01:07:51 77.20
14 344 Ivars Eglītis Individuāli 01:13:30 71.27
15 423 Sandis Eglītis Individuāli 01:20:05 65.41
16 403 Jānis Eliāss Individuāli 01:22:10 63.75
17 228 Kaspars Rakstiņš OK Saldus 01:30:37 57.81
18 683 Matīss Spalva Individ. 01:38:41 53.08
19 710 Māris Korņejevs 01:39:04 52.88
100 Uģis Kampuss STK/Treegroup Diskvalif. 0.00

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 6 Agnese Geduševa LKA 00:48:37 100.00
2 451 Solvita Dambe Zemes dienests 00:53:42 90.53
3 704 Marta Katana Individ. 00:57:34 84.45
4 245 Jana Fronta GRAYdesign 01:00:03 80.96
5 439 Anda Saliņa Burkānciems 01:01:54 78.54
6 636 Lauma Sīle Krūskopa ZVOC 01:05:10 74.60
7 454 Lelde Bukovska ATC Eži 01:05:40 74.04
8 226 Inga Dukure Robežsardze 01:07:15 72.29
9 442 Lāsma Krile Alūksne 01:07:31 72.01
9 106 Maija Blūzma Individ. 01:07:31 72.01
11 545 Ieva Priede Individ. 01:08:12 71.29

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:42:30 100.00
2 638 Dainis Gelbergs Individuāli 00:42:32 99.92
3 651 Aleksandrs Jefimovs VUGD 00:45:22 93.68
4 179 Armands Šmits Individ 00:51:46 82.10
5 695 Jānis Svīķis Individuāli 00:52:47 80.52
6 0 Imants Kreičmanis x198 01:04:57 65.43
7 673 Roberts Kārkliņš ZVOC 01:08:51 61.73

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:35:42 100.00
2 694 Marta Saliņa Individuāli 00:41:16 86.51
3 684 Baiba Stikāne Individ. 00:41:18 86.44
4 624 Māra Maurāne Individuāli 00:44:59 79.36
5 621 Evija Dzvinko Individuāli 00:48:00 74.38
6 568 Santa Upeniece Individ. 00:48:10 74.12
7 586 Ilona Burtnieka Kocēni 00:49:56 71.50
8 587 Agnese Allika Kocēni 00:49:58 71.45
9 347 Kristīne Cinate Cielaviņas liecinieces 00:51:10 69.77
10 690 Laura Taube Cielaviņas liecinieces 00:51:14 69.68
11 699 Sanita Eglīte Individuāli 00:51:56 68.74
12 225 Evita Kampuse Individ. 00:52:12 68.39
13 515 Vineta Melngārša Valmieras tehnikums 00:53:24 66.85
14 466 Maija Mole Valmieras ūdens 00:53:32 66.69
15 693 Sintija Stiģe Valmieras tehnikums 00:53:33 66.67
16 679 Linda Riba Valmieras tehnikums 00:53:35 66.63
17 415 Inga Kalniņa Individuāli 00:55:37 64.19
18 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:56:06 63.64
19 301 Solvita Strautiņa Individuāli 00:57:15 62.36
20 663 Sanda Ķimse Individ. 00:58:00 61.55
21 595 Elīna Upīte Kocēni 00:58:02 61.52
22 691 Inga Grase Individuāli 00:59:39 59.85
23 4378 Gunita Šīrante VVBIPS-AC 01:00:15 59.25
24 698 Anna Jakovļeva Individuāli 01:04:49 55.08
25 598 Patrīcija Grandāne VVĢ 01:04:50 55.06
26 437 Sanita Beriņa Individuāli 01:10:17 50.79
27 4356 Sandra Mikuļinoka SADANNA 01:11:37 49.85
28 513 Agnese Kupce Padtex 01:12:49 49.03
29 670 Elīna Kristiņa Individ. 01:18:27 45.51
30 696 Diāna Zariņa VVĢ 01:19:21 44.99
31 697 Alma Emīlija Strakova Individuāli 01:19:22 44.98
205 Dace Peļņa Zalkši Diskvalif. 0.00
676 Dana Markevica Rubenes PS Diskvalif. 0.00

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 248 Zintis Dzvinko VSS 00:19:52 100.00
2 417 Toms Grīnfelds b/d Sprīdītis 00:30:18 65.57
3 351 Edvards Eglītis Sprīdītis 00:31:47 62.51

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 259 Dārta Pētersone B/d Ābelīte 00:13:59 100.00
2 581 Maija Justīne Jēkabsone KSK 00:16:53 82.82
3 707 Kate Jursone VVV 00:19:54 70.27
4 708 Nora Dzvinko 00:22:58 60.89
5 448 Daina Dzvinko Individuāli 00:23:13 60.23
6 645 Elizabete Krūskopa b/d Vālodzīte 00:23:22 59.84
7 342 Katrīna Jēkabsone Kocēnu sporta klubs 00:24:33 56.96
8 121 Dārta Katana V5V 00:25:26 54.98

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 662 Raivo Laķis VVV 00:16:06 100.00
2 78 Agris Peļņa Zalkši 00:16:51 95.55
3 666 Dāvis Eglīte VPS 00:19:01 84.66
0 Imants Kreičmanis x198 Diskvalif. 0.00
413 Normunds Tjuniņš Valmieras zaļā Diskvalif. 0.00

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 116 Dita Egita Briede VVV 00:13:38 100.00
2 579 Marta Vaļģe VVV 00:14:21 95.01
3 570 Ieva Vaļģe ZVOC 00:14:41 92.85
4 159 Annija Tīna Sildare Kocēnu pamatskola 00:15:05 90.39
5 706 Elīza Jursone VVV 00:19:50 68.74
6 665 Kitija Zīle VPS 00:23:13 58.72
672 Rota Rugāja VVV Diskvalif. 0.00
680 Viktorija Saulīte VVV Diskvalif. 0.00

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 481 Gustavs Ločmelis Burkānciems 00:22:29 100.00
2 99 Jēkabs Kaķis VVV 00:24:10 93.03
3 671 Reds Šmits VPS 00:27:09 82.81
4 526 Emīls Dāvis Gelbergs VSS 00:28:06 80.01
5 534 Reino Urpens VSS 00:28:15 79.59
6 627 Alberts Šķilteris VVV 00:34:19 65.52
7 664 Eduards Ēriks Sotē VPS 00:36:42 61.26
8 612 Kristofers Soročins 00:40:37 55.35
9 616 Dāvis Zariņš Rubenes pam.sk. 00:44:37 50.39
10 668 Viktors Toms Permaņickis VPS 00:46:18 48.56
11 709 Kristaps Jursons VVV 00:48:58 45.92

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 605 Elza Eglīte VSS 00:27:10 100.00
2 607 Keita Kavīte VPSS 00:48:44 55.75
3 359 Emīlija Dārta Plūme VPS 01:00:37 44.82
4 675 Elīza Markevica Rubenes PS 01:25:14 31.87

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 681 Rodrigo Grasis Jaunsardze 00:54:54 100.00
2 444 Kristaps Trēziņš VSS 01:04:23 85.27
3 272 Rihards Miks Sildars Kocēnu pam.sk. 01:14:58 73.23
604 Dāvids Voitehovskis V5v Diskvalif. 0.00

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 617 Tīna Sonora Baranovska VPSS 00:48:18 100.00
2 348 Estere Laurenova VPS 00:51:31 93.76
3 349 Patrīcija Laurenova VPS 00:51:37 93.57
4 210 Elīza Atslēga VVV 00:52:03 92.80
5 409 Madara Ilze Grebūna Kocēnu pamatskola 01:00:14 80.19

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 220 Alvis Miglavs VVV 00:52:51 100.00
2 674 Linards Īsonis Individ. 01:55:21 45.82

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 86 Jēkabs Ločmelis VVV 00:51:48 100.00

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1977 Zanda Stabiņa Grundzāle 00:52:50 100.00
2 4 Kristiana Kate Erģe VPģ 01:49:31 48.24
3 425 Inese Neimane ZVOC-VBSS 01:54:56 45.97

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 51 Ģirts Pakalns KSK 00:47:19 100.00
2 62 Sandis Pētersons Bebri 00:47:57 98.68
3 63 Kristaps Dzvinko Individ. 00:51:45 91.43
4 4362 Jānis Riža Concorde 00:52:08 90.76
5 472 Kaspars Beriņš Individuāli 00:56:40 83.50
6 380 Andris Klepers ZVOC 00:58:34 80.79
7 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 00:59:03 80.13
8 495 Austris Lepiksons Individ. 01:07:52 69.72

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 20 Līga Pētersone ZVOC 00:53:11 100.00
2 400 Nora Baranovska Individ. 00:53:38 99.16
3 426 Jana Adata Burkānciems&CO 00:54:26 97.70
4 701 Iveta Zāģere Meridiāns 01:00:17 88.22
5 542 Anda Grāpēna Individ. 01:01:16 86.81
6 4105 Dina Alksne ZVOC 01:01:33 86.41
7 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 01:06:57 79.44
8 689 Anete Smilga CSDD 01:16:50 69.22

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:47:57 100.00
2 39 Alvils Dūdiņš individ. 00:56:06 85.47
3 505 Viesturs Ziediņš Amatciems 00:58:05 82.55
4 308 Uģis Permaņickis Individ. 01:04:06 74.80
5 84 Raivo Kužums S/k Rūjiena 01:05:59 72.67

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4341 Kaija Rutule ZVOC 00:55:35 100.00
2 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 01:04:26 86.26
3 395 Ieva Eliāse Individuāli 01:08:52 80.71
4 610 Evija Soročina indfivid. 01:15:10 73.95
5 596 Elita Staune Individ. 01:22:33 67.33
6 365 Inese Ozola ZVOC 01:27:42 63.38
7 8 Inga Geduševa ZVOC 01:31:33 60.71
8 29 Ilze Heinola Valmieras siltums 01:34:00 59.13

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:44:37 100.00
2 280 Ivars Eškins BE44 00:45:19 98.46
3 1968 Māris Stabiņš Grundzāle 00:47:11 94.56
4 115 Zaļais Zaļais OK Baisie eži 00:50:55 87.63
5 231 Ivo Volksons BE44 00:52:29 85.01
6 4145 Raitis Briedis Robežsardze 00:54:30 81.87
7 411 Vilis Tupuriņš Individ. 00:59:19 75.22
8 4370 Aivis Stračinskis B&CO 00:59:54 74.49
9 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 01:02:47 71.06
10 253 Bruno Bariss Fille 2000 01:13:04 61.06

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:45:32 100.00
2 4224 Aiga Kokenberga Burkānciems&CO 00:54:54 82.94
3 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 00:56:18 80.88
4 4433 Rūta Zepa Individuāli 00:59:57 75.95
5 4410 Ilona Vandāna Seniors 01:42:29 44.43

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1999 Aldis Lapiņš Azimuts 00:44:18 100.00
2 4311 Vilnis Pāvuls Individuāli 00:50:22 87.95
3 657 Ralfs Samulis Individuāli 00:51:42 85.69
4 127 Andris Cekuls Cēsis 00:57:50 76.60
5 306 Guntars Stucis Bykolat 01:01:05 72.52
6 4360 Pēteris Skabis Ekers 01:02:29 70.90

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:45:35 100.00
2 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 01:03:14 72.09
3 209 Valda Jaunzeme individ. 01:18:16 58.24
4 139 Gunta Jaunkampe Individ 01:38:04 46.48

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 12 Ilgvars Grinbergs ZVOC 00:37:14 100.00
2 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:56:21 66.08
3 4414 Vilnis Velde Laine 00:58:31 63.63
4 4366 Dmitrijs Solovjovs VSŠ 00:58:45 63.38
5 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 01:07:49 54.90
6 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 01:12:59 51.02

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:57:27 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji