You are hereRezultāti: Magnēts 5.kārta

Rezultāti: Magnēts 5.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts09 Maijs 2019

Datums: 9.Maijs, 2019
Vieta: Dikļi
Dalībnieku skaits: 187

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4256 Matīss Leitlands VVV 00:22:56 100.00
2 4362 Jānis Riža Concorde 00:23:17 98.50
3 196 Pauls Alberings VVV 00:24:16 94.51
4 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:24:26 93.86
5 4139 Mārcis Bogdanovs ZVOC 00:25:22 90.41
6 66 Arnis Šūlmeisters Saulrīti 00:25:55 88.49
7 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 00:29:09 78.67
8 315 Kārlis Podiņš Individ. 00:34:53 65.74
267 Andris Robalds ZVOC Diskvalif. 0.00

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 204 Vilma Alberinga VVV 00:23:05 100.00
2 7 Anete Geduševa ZVOC 00:23:26 98.51
3 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 00:24:04 95.91
4 4377 Anna Emīlija Suta VPĢ 00:24:46 93.20
5 178 Arta Renāte Rulle VVĢ 00:25:45 89.64
6 722 Laura Pētersone Kocēnu novads 00:35:02 65.89
7 719 Rūta Kristiāna Pazāne Individuāli 00:47:32 48.56

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 614 Henrijs Lērme Individ. 00:19:38 100.00
2 433 Jānis Ukass Burkānciems 00:20:22 96.40
3 287 Jānis Millers Individ. 00:21:33 91.11
4 218 Jānis Vidzis KSK 00:21:38 90.76
5 45 Jānis Upenieks Saeima 00:22:06 88.84
6 692 Andris Jēkabsons KSK 00:22:14 88.31
7 4283 Rolands Melbārdis Eži 00:22:28 87.39
8 721 Sandis Eglītis Sadancis 00:23:10 84.75
9 688 Lauris Šmits Individ 00:24:20 80.68
10 434 Raivis Tauriņš Eži 00:24:27 80.30
11 31 Aigars Šuvcāns LAT MET 00:24:48 79.17
12 705 Jānis Kaibe KSK 00:24:58 78.64
13 683 Matīss Spalva Individ. 00:27:44 70.79
14 423 Sandis Eglītis Individuāli 00:28:36 68.65
15 717 Jānis Grava Individuāli 00:29:33 66.44
16 228 Kaspars Rakstiņš OK Saldus 00:32:33 60.32
100 Uģis Kampuss STK/Treegroup Diskvalif. 0.00
208 Jānis Līgats ZVOC Diskvalif. 0.00

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 6 Agnese Geduševa LKA 00:26:12 100.00
2 439 Anda Saliņa Burkānciems 00:27:20 95.85
3 451 Solvita Dambe Zemes dienests 00:29:47 87.97
4 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:30:07 87.00
5 704 Marta Katana Individ. 00:30:56 84.70
6 545 Ieva Priede Individ. 00:32:36 80.37
7 226 Inga Dukure Robežsardze 00:34:43 75.47
8 454 Lelde Bukovska ATC Eži 00:34:57 74.96
9 715 Zane Luste Mazsalaca 00:43:00 60.93
568 Santa Upeniece Individ. Diskvalif. 0.00

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:22:47 100.00
2 638 Dainis Gelbergs Individuāli 00:24:20 93.63
3 677 Jānis Vītols Individ. 00:24:26 93.25
4 673 Roberts Kārkliņš ZVOC 00:24:28 93.12
5 4147 Andris Šakens Individ. 00:26:29 86.03
6 179 Armands Šmits Individ 00:26:42 85.33
7 255 Edgars Kanapolis Individuāli 00:41:39 54.70
651 Aleksandrs Jefimovs VUGD Diskvalif. 0.00

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 684 Baiba Stikāne Individ. 00:20:53 100.00
2 4378 Gunita Šīrante VVBIPS-AC 00:22:34 92.54
3 442 Lāsma Krile Alūksne 00:24:01 86.95
4 106 Maija Blūzma Individ. 00:24:04 86.77
5 540 Santa Rumba Individ. 00:24:05 86.71
6 620 Sandra Lazare Individuāli 00:24:27 85.41
7 437 Sanita Beriņa Individuāli 00:26:44 78.12
8 595 Elīna Upīte Kocēni 00:27:01 77.30
9 347 Kristīne Cinate Cielaviņas liecinieces 00:27:38 75.57
10 690 Laura Taube Cielaviņas liecinieces 00:27:40 75.48
11 699 Sanita Eglīte Individuāli 00:28:05 74.36
12 225 Evita Kampuse Individ. 00:28:54 72.26
13 586 Ilona Burtnieka Kocēni 00:29:27 70.91
14 587 Agnese Allika Kocēni 00:29:30 70.79
15 432 Edīte Miķe Individ. 00:33:10 62.96
16 415 Inga Kalniņa Individuāli 00:33:13 62.87
17 301 Solvita Strautiņa Individuāli 00:33:29 62.37
18 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:33:31 62.31
19 691 Inga Grase Individuāli 00:34:17 60.91
20 513 Agnese Kupce Padtex 00:37:34 55.59
21 4356 Sandra Mikuļinoka SADANNA 00:42:11 49.51
22 663 Sanda Ķimse Individ. 00:42:29 49.16

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 718 Adrians Moruzs Azimuts 00:08:50 100.00
2 723 Jānis Grava PII Ezītis 00:09:15 95.50
3 716 Madis Markuss Zaķis Burkānciems 00:09:45 90.60
4 417 Toms Grīnfelds b/d Sprīdītis 00:10:03 87.89
5 727 Jānis Siliņš Dikļu skola 00:11:07 79.46
6 726 Maksims Gribovskis Dikļu skola 00:11:11 78.99
7 248 Zintis Dzvinko VSS 00:11:31 76.70
8 234 Artis Martinsons VPS 00:13:21 66.17
9 713 Raivo Martinsons BII Kārliena 00:14:51 59.48
10 685 Toms Spalviņš Azimuts 00:15:02 58.76
351 Edvards Eglītis Sprīdītis Diskvalif. 0.00

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 259 Dārta Pētersone B/d Ābelīte 00:08:37 100.00
2 707 Kate Jursone VVV 00:09:26 91.34
3 639 Nensija Elza Eiduka Individuāli 00:11:05 77.74
4 121 Dārta Katana V5V 00:11:21 75.92
5 448 Daina Dzvinko Individuāli 00:11:48 73.02
6 475 Nikola Anna Eiduka 00:22:10 38.87

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 413 Normunds Tjuniņš Valmieras zaļā 00:06:12 100.00
2 662 Raivo Laķis VVV 00:07:43 80.35
3 725 Sergejs Fomičevs Dikļu skola 00:08:40 71.54
4 537 Olivers Indriks Valmieras zaļā skola 00:09:06 68.13
5 78 Agris Peļņa Zalkši 00:09:40 64.14
720 Verners Permaņickis VPS Diskvalif. 0.00

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 579 Marta Vaļģe VVV 00:06:16 100.00
2 680 Viktorija Saulīte VVV 00:07:11 87.24
3 665 Kitija Zīle VPS 00:08:16 75.81
4 496 Emīlija Leitlande Burkānciems 00:08:18 75.50
5 724 Klaudija Sloka Dikļu skola 00:08:20 75.20
6 116 Dita Egita Briede 00:08:51 70.81
7 706 Elīza Jursone VVV 00:09:25 66.55
8 672 Rota Rugāja VVV 00:10:35 59.21
570 Ieva Vaļģe ZVOC Diskvalif. 0.00

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 481 Gustavs Ločmelis Burkānciems 00:15:15 100.00
2 627 Alberts Šķilteris VVV 00:17:10 88.83
3 99 Jēkabs Kaķis VVV 00:20:18 75.12
4 612 Kristofers Soročins 00:20:50 73.20
5 534 Reino Urpens VSS 00:23:19 65.40
6 668 Viktors Toms Permaņickis VPS 00:25:46 59.18
7 526 Emīls Dāvis Gelbergs VSS 00:28:59 52.62
8 664 Eduards Ēriks Sotē VPS 00:30:55 49.33
616 Dāvis Zariņš Rubenes pam.sk. Diskvalif. 0.00

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 605 Elza Eglīte VSS 00:15:41 100.00
2 252 Sandija Rumba Dikļu pamatskola 00:17:24 90.13
3 607 Keita Kavīte VPSS 00:26:52 58.37
4 675 Elīza Markevica Rubenes PS 00:27:29 57.06
615 Elza Veinberga Jaunsardze Diskvalif. 0.00

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 681 Rodrigo Grasis Jaunsardze 00:36:57 100.00
2 604 Dāvids Voitehovskis V5v 00:42:16 87.42

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 210 Elīza Atslēga VVV 00:20:59 100.00
2 409 Madara Ilze Grebūna Kocēnu pamatskola 00:22:21 93.89
3 214 Nikija Biruma VVV 00:27:02 77.62
4 349 Patrīcija Laurenova VPS 00:27:59 74.99

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 220 Alvis Miglavs VVV 00:20:27 100.00
2 4255 Pēteris Gailis V5V 00:24:32 83.36
3 70 Kristaps Roķis s/k Rūjiena 00:26:56 75.93
4 150 Emīls Miķis Jaunsardze 00:28:28 71.84

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 425 Inese Neimane ZVOC-VBSS 00:46:06 100.00
2 428 Laura Luīze Birzgale ZVOC-VBSS 00:46:30 99.14

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 63 Kristaps Dzvinko Individ. 00:18:56 100.00
2 51 Ģirts Pakalns KSK 00:20:03 94.43
3 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:20:28 92.51
4 472 Kaspars Beriņš Individuāli 00:21:47 86.92
5 380 Andris Klepers ZVOC 00:22:28 84.27
6 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 00:22:33 83.96
7 177 Ilmārs Brikmanis Ind. 00:24:50 76.24
8 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 00:25:43 73.62

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4105 Dina Alksne ZVOC 00:23:57 100.00
2 20 Līga Pētersone ZVOC 00:24:07 99.31
3 542 Anda Grāpēna Individ. 00:26:32 90.26
4 426 Jana Adata Burkānciems&CO 00:26:59 88.76
5 400 Nora Baranovska Individ. 00:27:15 87.89
6 445 Līga Brence Individ. 00:28:36 83.74
7 701 Iveta Zāģere Meridiāns 00:28:43 83.40
8 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 00:31:04 77.09
9 4465 Evija Stračinska Burkānciems un Co 00:32:22 74.00

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:21:33 100.00
2 84 Raivo Kužums S/k Rūjiena 00:26:07 82.51
3 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:26:59 79.86
4 39 Alvils Dūdiņš individ. 00:27:56 77.15
5 505 Viesturs Ziediņš Amatciems 00:28:39 75.22
6 308 Uģis Permaņickis Individ. 00:28:40 75.17
7 364 Juris Rudītis individ. 00:28:44 75.00
8 483 Gints Šteimanis Aimasa 00:30:21 71.00
9 40 Dainis Birkavs Rūjiena 00:31:11 69.11

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4341 Kaija Rutule ZVOC 00:29:17 100.00
2 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 00:31:02 94.36
3 610 Evija Soročina indfivid. 00:32:59 88.78
4 596 Elita Staune Individ. 00:35:26 82.64
5 140 Aiga Vimba ZVOC 00:39:35 73.98
6 8 Inga Geduševa ZVOC 00:41:23 70.76
365 Inese Ozola ZVOC Diskvalif. 0.00

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 602 Ingus Rektiņš Burkānciems 00:21:36 100.00
2 4145 Raitis Briedis Robežsardze 00:25:11 85.77
3 90 Andis Smilga Individuāli 00:27:45 77.84
4 4370 Aivis Stračinskis B&CO 00:31:42 68.14

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:20:33 100.00
2 64 Inga Vīksna Vaidava 00:23:30 87.45
3 4224 Aiga Kokenberga Burkānciems&CO 00:25:22 81.01
4 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 00:26:02 78.94
5 4491 Vita Boša Ekers 00:27:10 75.64
4374 Džaneta Suta ZVOC Diskvalif. 0.00

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 127 Andris Cekuls Cēsis 00:29:50 100.00
657 Ralfs Samulis Individuāli Diskvalif. 0.00

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 139 Gunta Jaunkampe Individ 00:28:30 100.00
2 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:30:17 94.11
3 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:34:32 82.53
209 Valda Jaunzeme individ. Diskvalif. 0.00

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 00:32:25 100.00
2 4366 Dmitrijs Solovjovs VSŠ 00:36:51 87.97
3 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:37:33 86.33
4 4414 Vilnis Velde Laine 00:41:39 77.83
5 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 00:41:48 77.55

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:37:11 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji