You are hereRezultāti: Magnēts 6.kārta

Rezultāti: Magnēts 6.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts16 Maijs 2019

Datums: 16.Maijs, 2019
Vieta: Daliņi
Dalībnieku skaits: 194

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 470 Oskars Rencis Meridiāns 00:33:23 100.00
2 267 Andris Robalds ZVOC 00:33:33 99.50
3 196 Pauls Alberings VVV 00:34:28 96.86
4 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:34:37 96.44
5 4482 Raitis Bērziņš OK Kurmis 00:35:48 93.25
6 357 Jānis Dudelis Būdaskalns 00:38:45 86.15
7 4261 Artis Ločmelis Burkānciems&CO 00:38:47 86.08
8 297 Rolands Rudītis Azimuts 00:39:56 83.60
9 66 Arnis Šūlmeisters Saulrīti 00:40:12 83.04
10 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 00:44:03 75.79
11 292 Atis Andersons Baisie Eži 00:50:19 66.35

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 7 Anete Geduševa ZVOC 00:40:45 100.00
2 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 00:41:52 97.33
3 178 Arta Renāte Rulle VVĢ 00:49:05 83.02
4 4377 Anna Emīlija Suta VPĢ 00:50:18 81.01

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 287 Jānis Millers Individ. 00:33:54 100.00
2 45 Jānis Upenieks Saeima 00:35:00 96.86
3 4283 Rolands Melbārdis Eži 00:36:03 94.04
4 208 Jānis Līgats ZVOC 00:36:19 93.35
5 433 Jānis Ukass Burkānciems 00:38:11 88.78
6 419 Jānis Brakšs OK Meridiāns 00:41:15 82.18
7 692 Andris Jēkabsons KSK 00:45:12 75.00
8 434 Raivis Tauriņš Eži 00:45:38 74.29
9 344 Ivars Eglītis Individuāli 00:47:31 71.34
10 315 Kārlis Podiņš Individ. 00:48:01 70.60
11 243 Gints Vaseris Eži 00:48:48 69.47
12 717 Jānis Grava Individuāli 00:50:34 67.04
13 228 Kaspars Rakstiņš OK Saldus 00:53:53 62.91
14 423 Sandis Eglītis Individuāli 01:10:24 48.15
509 Juris Pētersons Ruhja Diskvalif. 0.00

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 6 Agnese Geduševa LKA 00:39:49 100.00
2 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:40:25 98.52
3 451 Solvita Dambe Individuāli 00:44:57 88.58
4 701 Beatrise Ozoliņa Piepe 00:45:20 87.83
5 439 Anda Saliņa Burkānciems 00:50:51 78.30
6 636 Lauma Sīle Krūskopa ZVOC 00:51:56 76.67
7 226 Inga Dukure Robežsardze 00:52:45 75.48
8 715 Zane Luste Mazsalaca 00:53:28 74.47
9 245 Jana Fronta GRAYdesign 00:54:32 73.01
10 94 Maija Rieksta Individ. 00:57:05 69.75
11 454 Lelde Bukovska ATC Eži 00:59:20 67.11
12 545 Ieva Priede Individ. 01:17:49 51.17
704 Marta Katana Individ. Diskvalif. 0.00

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:27:41 100.00
2 721 Sandis Eglītis Sadancis 00:32:13 85.93
3 179 Armands Šmits Individ 00:33:28 82.72
4 4109 Armands Sildars Individ. 00:35:40 77.62
5 651 Aleksandrs Jefimovs VUGD 00:39:59 69.24
6 638 Dainis Gelbergs Individuāli 00:41:13 67.17
7 673 Roberts Kārkliņš ZVOC 00:50:49 54.48
8 255 Edgars Kanapolis Individuāli 00:55:56 49.49

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4378 Gunita Šīrante VVBIPS-AC 00:32:30 100.00
2 684 Baiba Stikāne Individ. 00:35:25 91.76
3 694 Marta Saliņa Individuāli 00:35:27 91.68
4 620 Sandra Lazare Individuāli 00:37:16 87.21
5 432 Edīte Miķe Individ. 00:37:54 85.75
6 106 Maija Blūzma Individ. 00:38:12 85.08
7 437 Sanita Beriņa Individuāli 00:40:50 79.59
8 624 Māra Maurāne Individuāli 00:41:49 77.72
9 699 Sanita Eglīte Individuāli 00:43:44 74.31
10 513 Agnese Kupce Padtex 00:45:27 71.51
11 690 Laura Taube Cielaviņas liecinieces 00:45:40 71.17
12 347 Kristīne Cinate Cielaviņas liecinieces 00:45:46 71.01
13 595 Elīna Upīte Kocēni 00:46:18 70.19
14 225 Evita Kampuse Individ. 00:46:57 69.22
15 205 Dace Peļņa Zalkši 00:47:16 68.76
16 663 Sanda Ķimse Individ. 00:48:19 67.26
17 586 Ilona Burtnieka Kocēni 00:52:28 61.94
18 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:52:29 61.92
19 587 Agnese Allika Kocēni 00:52:41 61.69
20 691 Inga Grase Individuāli 00:59:01 55.07
466 Maija Mole Valmieras ūdens Diskvalif. 0.00
0 Ineta Vladimirova x192 Diskvalif. 0.00

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 723 Jānis Grava PII Ezītis 00:13:20 100.00
2 248 Zintis Dzvinko VSS 00:15:44 84.75
3 718 Adrians Moruzs Azimuts 00:16:33 80.56
4 716 Madis Markuss Zaķis Burkānciems 00:17:22 76.78
5 417 Toms Grīnfelds b/d Sprīdītis 00:23:49 55.98
6 234 Artis Martinsons VPS 00:32:17 41.30

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 259 Dārta Pētersone B/d Ābelīte 00:15:07 100.00
2 448 Daina Dzvinko Individuāli 00:15:38 96.70
3 644 Liliāna Krūskopa VPS 00:20:36 73.38
4 708 Nora Dzvinko b/d Vālodzīte 00:21:20 70.86
5 402 Ance Rumba Dikļu b/d 00:22:34 66.99
6 634 Beāte Upeniece b/d Ābelīte 00:25:22 59.59

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 732 Niks Liepiņš Meridiāns 00:11:06 100.00
2 78 Agris Peļņa Zalkši 00:16:13 68.45
3 729 Horens Olivers Pētersons Meridiāns 00:18:05 61.38
4 736 Taras Prosolkov Seda 00:18:11 61.04
5 662 Raivo Laķis VVV 00:21:08 52.52
6 728 Ralfs Sebris Meridiāns 00:23:37 47.00

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 579 Marta Vaļģe VVV 00:10:03 100.00
2 159 Annija Tīna Sildare Kocēnu pamatskola 00:12:10 82.60
3 570 Ieva Vaļģe ZVOC 00:12:40 79.34
4 116 Dita Egita Briede VVV 00:13:02 77.11
5 672 Rota Rugāja VVV 00:22:12 45.27
6 665 Kitija Zīle VPS 00:23:17 43.16

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 627 Alberts Šķilteris VVV 00:32:27 100.00
2 99 Jēkabs Kaķis VVV 00:33:28 96.96
3 671 Reds Šmits VPS 00:34:03 95.30
4 616 Dāvis Zariņš Rubenes pam.sk. 00:39:44 81.67
5 481 Gustavs Ločmelis Burkānciems 00:40:37 79.89
6 537 Olivers Indriks Valmieras zaļā skola 00:47:03 68.97
7 664 Eduards Ēriks Sotē VPS 00:49:00 66.22
8 413 Normunds Tjuniņš Valmieras zaļā 00:49:56 64.99
9 612 Kristofers Soročins 00:49:58 64.94
10 534 Reino Urpens VSS 00:53:05 61.13

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 605 Elza Eglīte VSS 00:33:18 100.00
2 733 Lauma Jānelsiņa Meridiāns 00:38:20 86.87
3 252 Sandija Rumba Dikļu pamatskola 00:39:32 84.23
4 675 Elīza Markevica Rubenes PS 00:40:17 82.66
5 615 Elza Veinberga Jaunsardze 00:41:29 80.27
6 735 Rasa Dārta Krūze Meridiāns 00:45:09 73.75
7 731 Laura Puķīte Meridiāns 00:46:39 71.38
8 734 Sanija Purviņa Meridiāns 01:42:22 32.53
730 Evelīna Sunepa Meridiāns Diskvalif. 0.00

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 737 Niklāvs Dravants Meridiāns 00:32:08 100.00
2 275 Edijs Čākurs Naukšēni 00:38:47 82.85
3 604 Dāvids Voitehovskis V5v 00:56:50 56.54
4 681 Rodrigo Grasis Jaunsardze 00:59:01 54.45

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 210 Elīza Atslēga VVV 00:33:09 100.00
2 214 Nikija Biruma VVV 00:39:33 83.82
3 409 Madara Ilze Grebūna Kocēnu pamatskola 00:39:36 83.71
4 349 Patrīcija Laurenova VPS 00:43:06 76.91
5 348 Estere Laurenova VPS 00:43:14 76.68

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 220 Alvis Miglavs VVV 00:30:03 100.00
2 4255 Pēteris Gailis V5V 00:35:20 85.05
3 150 Emīls Miķis Jaunsardze 00:40:21 74.47
4 70 Kristaps Roķis s/k Rūjiena 00:43:15 69.48

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 428 Laura Luīze Birzgale ZVOC-VBSS 01:27:14 100.00

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 86 Jēkabs Ločmelis VVV 00:39:31 100.00

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1977 Zanda Stabiņa Grundzāle 00:42:00 100.00
2 341 Izolde Ozoliņa Piepe 00:53:53 77.95
3 4 Kristiana Kate Erģe VPģ 01:13:03 57.49
4 425 Inese Neimane ZVOC-VBSS 01:13:09 57.42

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 51 Ģirts Pakalns KSK 00:37:17 100.00
2 4362 Jānis Riža Concorde 00:37:33 99.29
3 472 Kaspars Beriņš Individuāli 00:38:56 95.76
4 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 00:39:36 94.15
5 380 Andris Klepers ZVOC 00:40:45 91.49
6 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 00:43:53 84.96
7 203 Valerii Prosolkov Seda 00:44:05 84.57
8 495 Austris Lepiksons Individ. 00:52:33 70.95

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4105 Dina Alksne ZVOC 00:40:30 100.00
2 542 Anda Grāpēna Individ. 00:44:03 91.94
3 4465 Evija Stračinska Burkānciems un Co 00:44:44 90.54
4 20 Līga Pētersone ZVOC 00:45:21 89.31
5 400 Nora Baranovska Individ. 00:48:39 83.25
6 426 Jana Adata Burkānciems&CO 00:51:08 79.20
7 445 Līga Brence Individ. 00:52:39 76.92
8 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 00:55:14 73.33

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:38:26 100.00
2 647 Jurij Vanaveski Voru 00:42:24 90.64
3 84 Raivo Kužums S/k Rūjiena 00:46:18 83.01
4 308 Uģis Permaņickis Individ. 00:49:24 77.80
5 39 Alvils Dūdiņš individ. 00:51:26 74.72
6 505 Viesturs Ziediņš Amatciems 00:52:37 73.04
7 40 Dainis Birkavs Rūjiena 00:52:43 72.91

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4341 Kaija Rutule ZVOC 00:48:39 100.00
2 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 00:49:02 99.22
3 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 00:56:51 85.58
4 4456 Inese Kokenberga Individuāli 00:59:06 82.32
5 140 Aiga Vimba ZVOC 01:00:50 79.97
6 610 Evija Soročina indfivid. 01:01:27 79.17

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4265 Jānis Lucāns Piepe 00:35:29 100.00
2 280 Ivars Eškins BE44 00:37:13 95.34
3 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:37:51 93.75
4 52 Didzis Čākurs Naukšēni 00:39:46 89.23
5 4145 Raitis Briedis Robežsardze 00:43:46 81.07
6 1968 Māris Stabiņš Grundzāle 00:44:09 80.37
7 4370 Aivis Stračinskis B&CO 00:44:55 79.00
8 231 Ivo Volksons BE44 00:45:26 78.10
9 90 Andis Smilga Individuāli 00:46:58 75.55
10 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 00:51:08 69.39
11 411 Vilis Tupuriņš Individ. 00:55:47 63.61
4272 Valdis Pulkstenis Cēsis Diskvalif. 0.00

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:47:03 100.00
2 4433 Rūta Zepa Individuāli 00:47:45 98.53
3 4224 Aiga Kokenberga Burkānciems&CO 00:48:10 97.68
4 4491 Vita Boša Ekers 01:03:11 74.47
56 Dana Ceplīte Individuāli Diskvalif. 0.00

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1999 Aldis Lapiņš Azimuts 00:40:36 100.00
2 306 Guntars Stucis Bykolat 00:55:07 73.66
3 4360 Pēteris Skabis Ekers 01:02:30 64.96

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:52:12 100.00
2 139 Gunta Jaunkampe Individ 00:54:00 96.67
3 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:56:14 92.83
4 209 Valda Jaunzeme individ. 01:01:38 84.69

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 00:45:47 100.00
2 4414 Vilnis Velde Laine 00:54:04 84.68
3 4366 Dmitrijs Solovjovs VSŠ 00:54:21 84.24
4326 Aldis Priedītis Vaidava Diskvalif. 0.00
4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO Diskvalif. 0.00

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:53:19 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji