You are hereRezultāti: Magnēts 7.kārta

Rezultāti: Magnēts 7.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts24 Maijs 2019

Datums: 23.Maijs, 2019
Vieta: Pūpoli R
Dalībnieku skaits: 158

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 297 Rolands Rudītis Azimuts 00:52:10 100.00
2 4261 Artis Ločmelis Burkānciems&CO 00:57:08 91.31
3 241 Armands Broks Individ 01:05:46 79.32
4 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 01:13:56 70.56
5 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 01:23:20 62.60

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 95 Dace Gaigala ZVOC 00:55:14 100.00
2 7 Anete Geduševa ZVOC 01:04:37 85.48
3 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 01:22:16 67.14

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 433 Jānis Ukass Burkānciems 00:46:24 100.00
2 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:47:17 98.13
3 65 Andris Saldūksnis KSK 00:54:59 84.39
4 287 Jānis Millers Individ. 00:55:24 83.75
5 45 Jānis Upenieks Saeima 01:01:54 74.96
6 393 Ivars Jēkabsons KSK 01:11:25 64.97
7 692 Andris Jēkabsons KSK 01:13:39 63.00
8 688 Lauris Šmits Individ 01:15:27 61.50
9 717 Jānis Grava Individuāli 01:21:35 56.87
10 344 Ivars Eglītis Individuāli 01:26:42 53.52
31 Aigars Šuvcāns LAT MET Diskvalif. 0.00

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:58:56 100.00
2 6 Agnese Geduševa LKA 00:59:50 98.50
3 704 Marta Katana Individ. 01:01:24 95.98
4 636 Lauma Sīle Krūskopa ZVOC 01:05:43 89.68
5 352 Signe Krastiņa Eži 01:11:13 82.75
6 451 Solvita Dambe Individuāli 01:15:40 77.89
7 4274 Agita Marena KSK 01:17:32 76.01
8 715 Zane Luste Mazsalaca 01:19:55 73.74
9 439 Anda Saliņa Burkānciems 01:22:11 71.71
226 Inga Dukure Robežsardze Diskvalif. 0.00

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4147 Andris Šakens Individ. 00:36:50 100.00
2 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:40:45 90.39
3 267 Andris Robalds ZVOC 00:42:15 87.18
4 179 Armands Šmits Individ 00:43:57 83.81
5 638 Dainis Gelbergs Individuāli 00:48:45 75.56
6 721 Sandis Eglītis Sadancis 00:53:54 68.34
7 677 Jānis Vītols Individ. 00:55:59 65.79
8 255 Edgars Kanapolis Individuāli 00:57:45 63.78
9 626 Vladislavs Klapenkovs NMPD 01:25:18 43.18
673 Roberts Kārkliņš ZVOC Diskvalif. 0.00

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 620 Sandra Lazare Individuāli 00:37:28 100.00
2 621 Evija Dzvinko Individuāli 00:42:50 87.47
3 684 Baiba Stikāne Individ. 00:47:25 79.02
4 513 Agnese Kupce Padtex 00:48:54 76.62
5 225 Evita Kampuse Individ. 00:50:06 74.78
6 347 Kristīne Cinate Cielaviņas liecinieces 00:51:05 73.34
6 690 Laura Taube Cielaviņas liecinieces 00:51:05 73.34
8 415 Inga Kalniņa Individuāli 00:51:37 72.59
9 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:51:52 72.24
10 301 Solvita Strautiņa Individuāli 00:52:00 72.05
11 624 Māra Maurāne Individuāli 00:54:37 68.60
12 663 Sanda Ķimse Individ. 00:59:21 63.13
13 595 Elīna Upīte Kocēni 00:59:59 62.46
14 106 Maija Blūzma Individ. 01:01:01 61.40
15 600 Ieva Bogdanova Individ. 01:10:47 52.93
16 691 Inga Grase Individuāli 01:24:16 44.46
739 Laura Teika-Valdmane Individuāli Diskvalif. 0.00

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 723 Jānis Grava PII Ezītis 00:11:15 100.00
2 316 Jānis Saldūksnis KSK 00:16:28 68.32
3 718 Adrians Moruzs Azimuts 00:21:56 51.29
4 685 Toms Spalviņš Azimuts 00:28:18 39.75

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 475 Nikola Anna Eiduka 00:13:19 100.00
2 644 Liliāna Krūskopa VPS 00:13:32 98.40
3 639 Nensija Elza Eiduka Individuāli 00:13:45 96.85
4 259 Dārta Pētersone B/d Ābelīte 00:20:34 64.75
5 342 Katrīna Jēkabsone Kocēnu sporta klubs 00:22:12 59.98
6 645 Elizabete Krūskopa b/d Vālodzīte 00:23:51 55.84
7 448 Daina Dzvinko Individuāli 00:23:58 55.56
8 121 Dārta Katana V5V 00:24:12 55.03
9 708 Nora Dzvinko b/d Vālodzīte 00:25:22 52.50
10 686 Paula Šmite b/d Krācītes 00:28:54 46.08
581 Maija Justīne Jēkabsone KSK Diskvalif. 0.00

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 666 Dāvis Eglīte VPS 00:13:49 100.00
2 78 Agris Peļņa Zalkši 00:16:18 84.76
3 738 Kārlis Markevics VBSS 00:24:47 55.75
720 Verners Permaņickis VPS Diskvalif. 0.00

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 579 Marta Vaļģe VVV 00:09:43 100.00
2 570 Ieva Vaļģe ZVOC 00:11:53 81.77
3 741 Emīlija Dravante CJP 00:12:04 80.52
4 665 Kitija Zīle VPS 00:13:58 69.57
4 159 Annija Tīna Sildare Kocēnu pamatskola 00:13:58 69.57
6 116 Dita Egita Briede VVV 00:14:29 67.09
7 672 Rota Rugāja VVV 00:15:43 61.82
740 Elza Valdmane Individuāli Diskvalif. 0.00

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 616 Dāvis Zariņš Rubenes pam.sk. 00:34:49 100.00
2 668 Viktors Toms Permaņickis VPS 00:38:08 91.30
3 534 Reino Urpens VSS 00:52:56 65.77
4 413 Normunds Tjuniņš Valmieras zaļā 01:08:27 50.86

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 108 Anete Stabiņa Grundzāle 00:20:38 100.00
2 252 Sandija Rumba Dikļu pamatskola 00:22:44 90.76
3 682 Gabriela Grase Jaunsardze 00:47:22 43.56
675 Elīza Markevica Rubenes PS Diskvalif. 0.00

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 737 Niklāvs Dravants Meridiāns 00:40:06 100.00
2 275 Edijs Čākurs Naukšēni 01:14:37 53.74
3 681 Rodrigo Grasis Jaunsardze 01:23:24 48.08
604 Dāvids Voitehovskis V5v Diskvalif. 0.00

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 220 Alvis Miglavs VVV 00:57:26 100.00
2 4255 Pēteris Gailis V5V 01:04:45 88.70
70 Kristaps Roķis s/k Rūjiena Diskvalif. 0.00

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 387 Leonarda Baltiņa Leči 01:01:15 100.00
425 Inese Neimane ZVOC-VBSS Diskvalif. 0.00
428 Laura Luīze Birzgale ZVOC-VBSS Diskvalif. 0.00

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 30 Māris Heinols VVV 00:53:22 100.00

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
55 Madara Vaļģe ZS Kalnpierbes Diskvalif. 0.00

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 63 Kristaps Dzvinko Individ. 00:45:29 100.00
2 4362 Jānis Riža Concorde 00:47:28 95.82
3 472 Kaspars Beriņš Individuāli 00:48:18 94.17
4 51 Ģirts Pakalns KSK 00:51:36 88.15
5 203 Valerii Prosolkov Seda 00:51:41 88.00
6 380 Andris Klepers ZVOC 00:55:20 82.20
7 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 01:00:01 75.78

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4105 Dina Alksne ZVOC 00:58:39 100.00
2 20 Līga Pētersone ZVOC 01:07:57 86.31
3 426 Jana Adata Burkānciems&CO 01:11:19 82.24
4 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 01:14:53 78.32
5 445 Līga Brence Individ. 01:35:27 61.45
6 542 Anda Grāpēna Individ. 01:47:01 54.80

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:51:22 100.00
2 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:55:59 91.75
3 647 Jurij Vanaveski Voru 01:05:07 78.88
4 1914 Ivars Muzikants Balta 01:08:31 74.97
5 364 Juris Rudītis individ. 01:08:34 74.91
6 308 Uģis Permaņickis Individ. 01:10:52 72.48
7 39 Alvils Dūdiņš individ. 01:14:21 69.09
8 505 Viesturs Ziediņš Amatciems 01:18:55 65.09
9 40 Dainis Birkavs Rūjiena 01:23:35 61.46
84 Raivo Kužums S/k Rūjiena Diskvalif. 0.00

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4341 Kaija Rutule ZVOC 01:02:02 100.00
2 596 Elita Staune Individ. 01:08:07 91.07
3 395 Ieva Eliāse Individuāli 01:09:32 89.21
4 140 Aiga Vimba ZVOC 01:18:41 78.84
5 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 01:21:04 76.52
6 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 01:30:14 68.75
7 4456 Inese Kokenberga Individuāli 01:30:31 68.53
8 365 Inese Ozola ZVOC 01:35:12 65.16
9 8 Inga Geduševa ZVOC 01:44:59 59.09
10 610 Evija Soročina indfivid. 01:49:17 56.76

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 280 Ivars Eškins BE44 00:47:45 100.00
2 4265 Jānis Lucāns Piepe 00:50:16 94.99
3 52 Didzis Čākurs Naukšēni 00:52:24 91.13
4 4145 Raitis Briedis Robežsardze 00:53:49 88.73
5 411 Vilis Tupuriņš Individ. 00:58:18 81.90
6 90 Andis Smilga Individuāli 00:58:54 81.07
7 1968 Māris Stabiņš Grundzāle 01:01:37 77.50
8 462 Mārtiņš Gaigals ZVOC 01:02:59 75.81

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4433 Rūta Zepa Individuāli 00:51:26 100.00
2 4224 Aiga Kokenberga Burkānciems&CO 00:54:33 94.29
3 4491 Vita Boša Ekers 01:13:38 69.85

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1999 Aldis Lapiņš Azimuts 00:37:26 100.00
127 Andris Cekuls Cēsis Diskvalif. 0.00

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:44:16 100.00
2 209 Valda Jaunzeme individ. 00:56:09 78.84
3 139 Gunta Jaunkampe Individ 01:02:01 71.38
4 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 01:35:44 46.24

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 00:46:01 100.00
2 4366 Dmitrijs Solovjovs VSŠ 00:52:37 87.46
3 4326 Aldis Priedītis Vaidava 01:02:25 73.72
4 4414 Vilnis Velde Laine 01:07:32 68.14

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:52:51 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Rezultāti

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji