You are hereRezultāti: Magnēts 10.kārta

Rezultāti: Magnēts 10.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts13 Jūnijs 2019

Datums: 13.Jūnijs, 2019
Vieta: Bērzi
Dalībnieku skaits: 116

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4282 Jānis Melbārdis B&CO 00:54:22 100.00
2 313 Pēteris Liepa ZVOC 01:05:18 83.26
3 4139 Mārcis Bogdanovs ZVOC 01:05:39 82.81
4 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 01:15:39 71.87
5 167 Jānis Mednis Zemessardze 01:17:09 70.47

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 01:01:58 100.00

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 433 Jānis Ukass Burkānciems 00:48:54 100.00
2 287 Jānis Millers Individ. 00:49:01 99.76
3 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:50:36 96.64
4 208 Jānis Līgats ZVOC 00:55:26 88.21
5 218 Jānis Vidzis KSK 01:08:00 71.91
6 692 Andris Jēkabsons KSK 01:11:58 67.95
7 31 Aigars Šuvcāns LAT MET 01:12:56 67.05
8 228 Kaspars Rakstiņš OK Saldus 01:22:03 59.60
9 423 Sandis Eglītis Individuāli 01:24:16 58.03
10 344 Ivars Eglītis Individuāli 01:35:53 51.00

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 285 Viktorija Bruņina Seda 00:42:55 100.00
2 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:50:12 85.49
3 704 Marta Katana Individ. 00:51:20 83.60
4 6 Agnese Geduševa ZVOC 00:52:53 81.15
5 439 Anda Saliņa Burkānciems 00:56:03 76.57
6 226 Inga Dukure Robežsardze 01:00:14 71.25
7 636 Lauma Sīle Krūskopa ZVOC 01:02:08 69.07
8 715 Zane Luste Mazsalaca 01:11:16 60.22
9 545 Ieva Priede Individ. 01:12:37 59.10

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4147 Andris Šakens Individ. 00:36:55 100.00
2 721 Sandis Eglītis Sadancis 00:43:00 85.85
3 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:50:15 73.47
4 651 Aleksandrs Jefimovs VUGD 00:55:48 66.16

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 656 Marta Tamane Burkānciems&Co 00:36:24 100.00
2 4378 Gunita Šīrante VVBIPS-AC 00:38:44 93.98
3 684 Baiba Stikāne Individ. 00:40:04 90.85
4 347 Kristīne Cinate Cielaviņas liecinieces 00:42:21 85.95
5 699 Sanita Eglīte Individuāli 00:44:13 82.32
6 466 Maija Mole Valmieras ūdens 00:45:14 80.47
7 620 Sandra Lazare Individuāli 00:46:16 78.67
8 663 Sanda Ķimse Individ. 00:49:35 73.41
9 437 Sanita Beriņa Individuāli 00:54:06 67.28
10 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:55:57 65.06
11 301 Solvita Strautiņa Individuāli 00:56:11 64.79

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 448 Daina Dzvinko Individuāli 00:35:50 100.00
2 708 Nora Dzvinko b/d Vālodzīte 00:37:42 95.05
3 639 Nensija Elza Eiduka Individuāli 00:43:46 81.87
4 644 Liliāna Krūskopa VPS 00:54:55 65.25
5 645 Elizabete Krūskopa b/d Vālodzīte 00:54:56 65.23
637 Emīlija Bogdanova VVV Diskvalif. 0.00
475 Nikola Anna Eiduka Diskvalif. 0.00

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 78 Agris Peļņa Zalkši 00:28:13 100.00

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 116 Dita Egita Briede VVV 00:27:31 100.00
2 496 Emīlija Leitlande Burkānciems 00:29:34 93.07
3 579 Marta Vaļģe VVV 00:36:18 75.80
4 680 Viktorija Saulīte VVV 00:39:12 70.20

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 413 Normunds Tjuniņš Valmieras zaļā 00:35:08 100.00
2 671 Reds Šmits VPS 00:42:45 82.18
3 612 Kristofers Soročins 00:47:52 73.40

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 339 Viktorija Antone VPS 00:30:39 100.00
2 108 Anete Stabiņa Grundzāle 00:31:11 98.29
3 605 Elza Eglīte VSS 00:34:06 89.88
4 359 Emīlija Dārta Plūme VPS 00:42:34 72.00
5 607 Keita Kavīte VPSS 00:48:28 63.24

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 275 Edijs Čākurs Naukšēni 00:42:06 100.00
627 Alberts Šķilteris VVV Diskvalif. 0.00
604 Dāvids Voitehovskis V5v Diskvalif. 0.00

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 409 Madara Ilze Grebūna Kocēnu pamatskola 00:34:31 100.00

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4255 Pēteris Gailis V5V 00:57:06 100.00

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
425 Inese Neimane ZVOC-VBSS Diskvalif. 0.00
428 Laura Luīze Birzgale ZVOC-VBSS Diskvalif. 0.00

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 220 Alvis Miglavs VVV 00:55:31 100.00

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 62 Sandis Pētersons Bebri 00:43:54 100.00
2 63 Kristaps Dzvinko Individ. 00:48:43 90.11
3 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 00:52:14 84.05
4 203 Valerii Prosolkov Seda 00:54:21 80.77
5 177 Ilmārs Brikmanis Ind. 00:58:27 75.11
6 472 Kaspars Beriņš Individuāli 01:02:12 70.58
7 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 01:06:16 66.25
465 Jānis Jenerts Burkānciems Diskvalif. 0.00

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 20 Līga Pētersone ZVOC 00:53:19 100.00
2 426 Jana Adata Burkānciems&CO 01:01:09 87.19
3 400 Nora Baranovska Individ. 01:01:46 86.32
4 445 Līga Brence Individ. 01:03:39 83.77
5 4465 Evija Stračinska Burkānciems un Co 01:07:43 78.73
6 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 01:19:07 67.39

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 84 Raivo Kužums S/k Rūjiena 00:53:02 100.00
2 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:56:15 94.28
3 308 Uģis Permaņickis Individ. 01:02:11 85.29
4 40 Dainis Birkavs Rūjiena 01:07:23 78.70
5 483 Gints Šteimanis Aimasa 01:12:21 73.30

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 610 Evija Soročina indfivid. 01:24:08 100.00
4457 Dainuvīte Viškere Individ. Diskvalif. 0.00

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4265 Jānis Lucāns Piepe 00:37:44 100.00
2 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:40:35 92.98
3 642 Ēriks Ūdris OK Meridiāns 00:41:57 89.95
4 1968 Māris Stabiņš Grundzāle 00:47:16 79.83
5 4145 Raitis Briedis Robežsardze 00:49:32 76.18
6 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 00:50:41 74.45
7 311 Dzintars Suts Valmiera 00:55:57 67.44
8 231 Ivo Volksons BE44 00:57:17 65.87
9 4370 Aivis Stračinskis B&CO 00:58:21 64.67
10 411 Vilis Tupuriņš Individ. 01:02:07 60.75

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4374 Džaneta Suta ZVOC 00:45:30 100.00
2 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:47:48 95.19
3 4224 Aiga Kokenberga Burkānciems&CO 00:51:43 87.98

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1999 Aldis Lapiņš Azimuts 00:38:20 100.00
2 748 Juri Merirand Otepaa SK 00:43:17 88.56
3 4311 Vilnis Pāvuls Individuāli 00:52:50 72.56
4 306 Guntars Stucis Bykolat 00:55:06 69.57
5 127 Andris Cekuls Cēsis 00:57:43 66.42

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:39:56 100.00
2 751 Tiina Rillo Otepaa 00:46:09 86.53
3 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:52:02 76.75
4 209 Valda Jaunzeme individ. 00:55:16 72.26
657 Ralfs Samulis Individuāli Diskvalif. 0.00

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 00:40:16 100.00
2 4366 Dmitrijs Solovjovs VSŠ 00:53:57 74.64
3 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 00:59:56 67.19

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:56:24 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Rezultāti

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji