You are hereRezultāti: Magnēts 11.kārta

Rezultāti: Magnēts 11.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts20 Jūnijs 2019

Datums: 20.Jūnijs, 2019
Vieta: Pūpoli A
Dalībnieku skaits: 149

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 756 Dairis Magone Meridiāns 00:54:46 100.00
2 297 Rolands Rudītis Azimuts 01:00:20 90.77
3 4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti 01:03:22 86.43
4 4139 Mārcis Bogdanovs ZVOC 01:06:07 82.83
5 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 01:08:33 79.89
6 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 01:10:41 77.48
7 167 Jānis Mednis Zemessardze 02:01:42 45.00

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 7 Anete Geduševa ZVOC 01:02:39 100.00
2 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 01:12:02 86.97

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 433 Jānis Ukass Burkānciems 00:46:58 100.00
2 208 Jānis Līgats ZVOC 00:55:51 84.09
3 65 Andris Saldūksnis KSK 00:58:21 80.49
4 287 Jānis Millers Individ. 01:03:39 73.79
5 134 Krišjānis Katans Vīriem vajag atpūtu 01:04:57 72.31
6 393 Ivars Jēkabsons KSK 01:05:22 71.85
7 218 Jānis Vidzis KSK 01:05:24 71.81
8 368 Lauris Šmits individ. 01:05:33 71.65
9 423 Sandis Eglītis Individuāli 01:05:38 71.56
10 31 Aigars Šuvcāns LAT MET 01:14:52 62.73
11 228 Kaspars Rakstiņš OK Saldus 01:15:13 62.44
12 692 Andris Jēkabsons KSK 01:18:12 60.06
13 344 Ivars Eglītis Individuāli 01:23:14 56.43

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 6 Agnese Geduševa ZVOC 00:42:54 100.00
2 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:45:07 95.09
3 226 Inga Dukure Robežsardze 00:50:14 85.40
4 451 Solvita Dambe Individuāli 00:54:12 79.15
5 715 Zane Luste Mazsalaca 01:04:52 66.14
6 94 Maija Rieksta Individ. 01:09:14 61.96
7 704 Marta Katana Individ. 01:30:58 47.16

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:30:36 100.00
2 721 Sandis Eglītis Sadancis 00:30:45 99.51
3 651 Aleksandrs Jefimovs VUGD 00:35:58 85.08
4 4147 Andris Šakens Individ. 00:39:03 78.36
5 255 Edgars Kanapolis Individuāli 00:49:19 62.05
6 673 Roberts Kārkliņš ZVOC 01:04:36 47.37

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 684 Baiba Stikāne Individ. 00:34:28 100.00
2 600 Ieva Bogdanova Individ. 00:41:41 82.69
3 437 Sanita Beriņa Individuāli 00:45:58 74.98
4 347 Kristīne Cinate Cielaviņas liecinieces 00:46:18 74.44
5 442 Lāsma Krile Alūksne 00:48:03 71.73
6 106 Maija Blūzma Individ. 00:48:06 71.66
7 691 Inga Grase Individuāli 00:48:09 71.58
8 301 Solvita Strautiņa Individuāli 00:49:29 69.65
9 415 Inga Kalniņa Individuāli 00:56:49 60.66
10 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:57:15 60.20
11 513 Agnese Kupce Padtex 00:59:23 58.04
12 225 Evita Kampuse Individ. 00:59:52 57.57
13 367 Gunda Šmite individ. 01:02:42 54.97

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 718 Adrians Moruzs Azimuts 00:09:27 100.00
2 316 Jānis Saldūksnis KSK 00:17:48 53.09
3 752 Jānis Millers Kocēnu sporta skola 00:23:17 40.59

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 637 Emīlija Bogdanova VVV 00:15:06 100.00
2 475 Nikola Anna Eiduka 00:15:17 98.80
3 448 Daina Dzvinko Individuāli 00:17:32 86.12
4 749 Irbe Katana Katanas ieceļotāji 00:23:25 64.48
5 342 Katrīna Jēkabsone Kocēnu sporta klubs 00:28:51 52.34

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 729 Horens Olivers Pētersons Meridiāns 00:12:23 100.00
2 78 Agris Peļņa Zalkši 00:12:57 95.62
3 720 Verners Permaņickis VPS 00:15:28 80.06
662 Raivo Laķis VVV Diskvalif. 0.00

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 579 Marta Vaļģe VVV 00:08:49 100.00
2 116 Dita Egita Briede VVV 00:15:02 58.65
3 672 Rota Rugāja VVV 00:19:55 44.27
745 Anna Dzedone Meridiāns Diskvalif. 0.00
570 Ieva Vaļģe ZVOC Diskvalif. 0.00
755 Sofija Skrace Meridiāns Diskvalif. 0.00
753 Laura Jānelsiņa Meridiāns Diskvalif. 0.00

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 671 Reds Šmits VPS 00:12:24 100.00
2 732 Miks Liepiņš Meridiāns 00:14:42 84.35
3 99 Jēkabs Kaķis VVV 00:15:00 82.67
4 413 Normunds Tjuniņš Valmieras zaļā 00:19:26 63.81
5 612 Kristofers Soročins 00:20:25 60.73
6 742 Armands Krastiņš Meridiāns 00:21:35 57.45
7 664 Eduards Ēriks Sotē VPS 00:25:34 48.50
8 668 Viktors Toms Permaņickis VPS 00:26:59 45.95

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 108 Anete Stabiņa Grundzāle 00:13:21 100.00
2 733 Lauma Jānelsiņa Meridiāns 00:14:48 90.20
3 743 Adriana Krastiņa Meridiāns 00:15:38 85.39
4 339 Viktorija Antone VPS 00:17:28 76.43
5 605 Elza Eglīte VSS 00:22:51 58.42
6 745 Anna Dzedone Meridiāns 00:23:31 56.77
7 607 Keita Kavīte VPSS 00:33:09 40.27
8 359 Emīlija Dārta Plūme VPS 00:44:44 29.84
252 Sandija Rumba Dikļu pamatskola Diskvalif. 0.00
682 Gabriela Grase Jaunsardze Diskvalif. 0.00

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 627 Alberts Šķilteris VVV 00:47:25 100.00
2 681 Rodrigo Grasis Jaunsardze 00:48:55 96.93
3 275 Edijs Čākurs Naukšēni 01:04:44 73.25
604 Dāvids Voitehovskis V5v Diskvalif. 0.00

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 409 Madara Ilze Grebūna Kocēnu pamatskola 00:39:52 100.00
2 214 Nikija Biruma VVV 00:51:13 77.84
348 Estere Laurenova VPS Diskvalif. 0.00
349 Patrīcija Laurenova VPS Diskvalif. 0.00

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 220 Alvis Miglavs VVV 01:01:57 100.00

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 51 Ģirts Pakalns KSK 00:47:47 100.00
2 4362 Jānis Riža Concorde 00:49:25 96.69
3 472 Kaspars Beriņš Individuāli 00:52:13 91.51
4 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 00:55:39 85.86
5 203 Valerii Prosolkov Seda 00:56:15 84.95
6 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 00:59:51 79.84
7 36 Māris Baltiņš Leči 01:01:29 77.72

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4105 Dina Alksne ZVOC 00:57:09 100.00
2 20 Līga Pētersone ZVOC 00:59:03 96.78
3 426 Jana Adata Burkānciems&CO 01:02:53 90.88
4 105 Inese Bērziņa Burkānciems & co 01:03:40 89.76
5 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 01:09:28 82.27
6 701 Iveta Zāģere Meridiāns 01:10:17 81.31
7 4465 Evija Stračinska Burkānciems un Co 01:11:25 80.02
8 445 Līga Brence Individ. 01:20:47 70.74
689 Anete Smilga CSDD Diskvalif. 0.00
542 Anda Grāpēna Individ. Diskvalif. 0.00

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 177 Ilmārs Brikmanis Ind. 00:47:07 100.00
2 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:50:16 93.73
3 111 Jānis Vaļģis z/s Kalnpierbes 00:50:45 92.84
4 505 Viesturs Ziediņš Amatciems 00:59:45 78.86
5 84 Raivo Kužums S/k Rūjiena 01:01:08 77.07
6 647 Jurij Vanaveski Voru 01:05:45 71.66
7 1914 Ivars Muzikants Balta 01:06:06 71.28
8 364 Juris Rudītis individ. 01:08:39 68.63
9 40 Dainis Birkavs Rūjiena 01:09:32 67.76
10 308 Uģis Permaņickis Individ. 01:13:33 64.06
11 483 Gints Šteimanis Aimasa 01:20:35 58.47

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 00:54:02 100.00
2 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 01:04:26 83.86
3 4456 Inese Kokenberga Individuāli 01:06:55 80.75
365 Inese Ozola ZVOC Diskvalif. 0.00
610 Evija Soročina indfivid. Diskvalif. 0.00

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4265 Jānis Lucāns Piepe 00:35:44 100.00
2 642 Ēriks Ūdris OK Meridiāns 00:36:22 98.26
3 52 Didzis Čākurs Naukšēni 00:42:49 83.46
4 4145 Raitis Briedis Robežsardze 00:44:30 80.30
5 653 Guntis Koks 00:45:04 79.29
6 4370 Aivis Stračinskis B&CO 00:48:36 73.53
7 1968 Māris Stabiņš Grundzāle 00:48:45 73.30
8 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 00:54:07 66.03
9 4272 Valdis Pulkstenis Cēsis 00:56:00 63.81
10 411 Vilis Tupuriņš Individ. 00:58:10 61.43

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4374 Džaneta Suta ZVOC 00:38:24 100.00
2 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 00:42:52 89.58
3 4491 Vita Boša Ekers 00:47:11 81.38

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1999 Aldis Lapiņš Azimuts 00:37:11 100.00
2 306 Guntars Stucis Bykolat 00:47:13 78.75
3 127 Andris Cekuls Cēsis 00:50:40 73.39

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:48:47 100.00
2 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 01:01:05 79.86
3 209 Valda Jaunzeme individ. 01:02:51 77.62

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 00:46:55 100.00
2 4366 Dmitrijs Solovjovs VSŠ 00:56:24 83.19

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:58:37 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Rezultāti

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji