You are hereRezultāti: Magnēts 12.kārta

Rezultāti: Magnēts 12.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts05 Jūlijs 2019

Datums: 4.Jūlijs, 2019
Vieta: Slāži
Dalībnieku skaits: 139

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 470 Oskars Rencis Meridiāns 00:40:04 100.00
2 767 Kaspars Radziņš Meridiāns 00:44:29 90.07
3 297 Rolands Rudītis Azimuts 00:45:50 87.42
4 241 Armands Broks Individ 00:49:08 81.55
5 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:51:38 77.60
6 4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti 00:52:08 76.85
7 419 Jānis Brakšs OK Meridiāns 00:54:00 74.20
8 66 Arnis Šūlmeisters Saulrīti 01:03:04 63.53
9 167 Jānis Mednis Zemessardze 01:20:01 50.07

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 7 Anete Geduševa ZVOC 00:52:42 100.00
2 178 Arta Renāte Rulle VVĢ 00:56:38 93.05
3 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 00:57:34 91.55

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 433 Jānis Ukass Burkānciems 00:38:01 100.00
2 287 Jānis Millers Individ. 00:44:22 85.69
3 208 Jānis Līgats ZVOC 00:44:24 85.62
4 368 Lauris Šmits individ. 00:47:40 79.76
5 218 Jānis Vidzis KSK 00:51:41 73.56
6 134 Krišjānis Katans Vīriem vajag atpūtu 00:52:35 72.30
7 228 Kaspars Rakstiņš OK Saldus 01:03:48 59.59
8 423 Sandis Eglītis Individuāli 01:04:06 59.31
9 692 Andris Jēkabsons KSK 01:08:08 55.80
10 31 Aigars Šuvcāns LAT MET 01:09:54 54.39
11 344 Ivars Eglītis Individuāli 01:29:41 42.39

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:36:05 100.00
2 439 Anda Saliņa Burkānciems 00:38:02 94.87
3 6 Agnese Geduševa ZVOC 00:38:29 93.76
4 704 Marta Katana Individ. 00:39:43 90.85
5 226 Inga Dukure Robežsardze 00:40:54 88.22
6 451 Solvita Dambe Individuāli 00:41:37 86.70
7 545 Ieva Priede Individ. 00:49:02 73.59
8 636 Lauma Sīle Krūskopa ZVOC 00:51:00 70.75
9 94 Maija Rieksta Individ. 00:53:13 67.80
10 715 Zane Luste Mazsalaca 00:55:40 64.82

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4147 Andris Šakens Individ. 00:31:58 100.00
2 651 Aleksandrs Jefimovs VUGD 00:32:22 98.76
3 638 Dainis Gelbergs Individuāli 00:33:19 95.95
4 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:38:45 82.49
5 673 Roberts Kārkliņš ZVOC 00:42:01 76.08
6 626 Vladislavs Klapenkovs NMPD 00:57:00 56.08

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 466 Maija Mole Valmieras ūdens 00:31:17 100.00
2 684 Baiba Stikāne Individ. 00:31:38 98.89
3 106 Maija Blūzma Individ. 00:33:07 94.46
4 620 Sandra Lazare Individuāli 00:35:18 88.62
5 690 Laura Taube Cielaviņas liecinieces 00:35:45 87.51
6 347 Kristīne Cinate Cielaviņas liecinieces 00:35:58 86.98
7 699 Sanita Eglīte Individuāli 00:36:42 85.24
8 663 Sanda Ķimse Individ. 00:39:33 79.10
9 432 Edīte Miķe Individ. 00:39:37 78.97
10 415 Inga Kalniņa Individuāli 00:45:01 69.49
11 205 Dace Peļņa Zalkši 00:45:34 68.65
12 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:46:05 67.88
13 301 Solvita Strautiņa Individuāli 00:46:16 67.62
14 621 Evija Dzvinko Individuāli 00:50:11 62.34

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 752 Jānis Millers Kocēnu sporta skola 00:09:40 100.00
2 718 Adrians Moruzs Azimuts 00:10:01 96.51
3 248 Zintis Dzvinko VSS 00:10:03 96.19
4 417 Toms Grīnfelds b/d Sprīdītis 00:23:05 41.88
5 713 Raivo Martinsons BII Kārliena 00:31:00 31.18

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 769 Mārieta Ločmele Rīga 00:14:15 100.00
2 644 Liliāna Krūskopa VPS 00:14:54 95.64
3 645 Elizabete Krūskopa b/d Vālodzīte 00:23:46 59.96

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 376 Tomass Andersons Baisie eži ODK 00:12:25 100.00
2 78 Agris Peļņa Zalkši 00:15:24 80.63

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 116 Dita Egita Briede VVV 00:11:49 100.00
2 635 Ieva Kristīne Grebūna Kocēnu pamatskola 00:15:10 77.91
3 570 Ieva Vaļģe ZVOC 00:20:15 58.35

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 526 Emīls Dāvis Gelbergs VSS 00:26:54 100.00
2 534 Reino Urpens VSS 00:27:02 99.51
3 413 Normunds Tjuniņš Valmieras zaļā 00:43:45 61.49
4 616 Dāvis Zariņš Rubenes pam.sk. 00:48:56 54.97

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 605 Elza Eglīte VSS 00:26:52 100.00

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 275 Edijs Čākurs Naukšēni 00:31:25 100.00
604 Dāvids Voitehovskis V5v Diskvalif. 0.00

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 210 Elīza Atslēga VVV 00:31:00 100.00
2 409 Madara Ilze Grebūna Kocēnu pamatskola 00:31:53 97.23
3 214 Nikija Biruma VVV 00:41:59 73.84

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 220 Alvis Miglavs VVV 00:40:21 100.00
2 150 Emīls Miķis Jaunsardze 00:50:48 79.43
3 4255 Pēteris Gailis V5V 01:13:14 55.10

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4362 Jānis Riža Concorde 00:34:53 100.00
2 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:38:59 89.48
3 21 Austris Krastiņš 00:39:08 89.14
4 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 00:40:30 86.13
5 472 Kaspars Beriņš Individuāli 00:43:56 79.40
6 177 Ilmārs Brikmanis Ind. 00:45:37 76.47
7 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 00:47:27 73.52
8 51 Ģirts Pakalns KSK 00:49:32 70.42
9 647 Jurij Vanaveski Voru 00:50:30 69.08
10 36 Māris Baltiņš Leči 00:53:24 65.32

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 20 Līga Pētersone ZVOC 00:38:15 100.00
2 522 Dace Rība-Baltiņa Leči 00:41:59 91.11
3 542 Anda Grāpēna Individ. 00:42:26 90.14
4 1966 Videga Gaigala Smiltene 00:44:51 85.28
5 4105 Dina Alksne ZVOC 00:45:27 84.16
6 445 Līga Brence Individ. 00:48:43 78.52
7 4465 Evija Stračinska Burkānciems un Co 00:53:38 71.32
8 426 Jana Adata Burkānciems&CO 00:53:59 70.86
9 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 00:56:32 67.66

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 2611 Pēteris Kokarēvičs Azimuts 00:40:02 100.00
2 84 Raivo Kužums S/k Rūjiena 00:41:53 95.58
3 111 Jānis Vaļģis z/s Kalnpierbes 00:43:43 91.57
4 372 Kaspars Liepiņš Azimuts 00:43:47 91.44
5 1914 Ivars Muzikants Balta 00:45:14 88.50
6 39 Alvils Dūdiņš individ. 00:46:04 86.90
7 483 Gints Šteimanis Aimasa 00:47:29 84.31
8 40 Dainis Birkavs Rūjiena 00:48:56 81.81
9 308 Uģis Permaņickis Individ. 00:50:30 79.27
4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā Diskvalif. 0.00

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4341 Kaija Rutule ZVOC 00:43:21 100.00
2 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 00:44:21 97.75
3 596 Elita Staune Individ. 00:54:15 79.91
4 365 Inese Ozola ZVOC 00:55:20 78.34
5 610 Evija Soročina indfivid. 00:57:10 75.83
6 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 00:58:43 73.83
7 4456 Inese Kokenberga Individuāli 01:00:50 71.26

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4265 Jānis Lucāns Piepe 00:32:14 100.00
2 642 Ēriks Ūdris OK Meridiāns 00:33:33 96.08
3 4145 Raitis Briedis Robežsardze 00:36:46 87.67
4 115 Zaļais Zaļais OK Baisie eži 00:38:41 83.33
5 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:39:45 81.09
6 52 Didzis Čākurs Naukšēni 00:39:55 80.75
7 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 00:41:35 77.52
8 90 Andis Smilga Individuāli 00:42:52 75.19
9 4370 Aivis Stračinskis B&CO 00:43:39 73.84
10 231 Ivo Volksons BE44 00:44:07 73.06

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:33:16 100.00

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1999 Aldis Lapiņš Azimuts 00:32:31 100.00
2 657 Ralfs Samulis Individuāli 00:37:16 87.25
3 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:45:55 70.82
4 306 Guntars Stucis Bykolat 00:48:39 66.84
5 127 Andris Cekuls Cēsis 00:54:38 59.52

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:46:18 100.00
2 209 Valda Jaunzeme individ. 00:48:59 94.52

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:44:53 100.00
2 4366 Dmitrijs Solovjovs VSŠ 00:45:14 99.23
3 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 00:45:15 99.19
4 4414 Vilnis Velde Laine 00:47:58 93.57
5 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 01:09:02 65.02

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:47:38 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Rezultāti

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji