You are hereRezultāti: Magnēts 21.kārta

Rezultāti: Magnēts 21.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts19 Septembris 2019

Datums: 12.Septembris, 2019
Vieta: Mežuļi (Dukuļi)
Dalībnieku skaits: 140

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4139 Mārcis Bogdanovs ZVOC 00:53:42 100.00
2 4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti 00:57:20 93.66
3 419 Jānis Brakšs OK Meridiāns 01:00:49 88.30
4 4226 Uģis Kokenbergs ZET 01:03:49 84.15
5 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 01:03:54 84.04
6 4482 Raitis Bērziņš OK Kurmis 01:10:41 75.97
7 66 Arnis Šūlmeisters Saulrīti 01:21:51 65.61
8 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 01:28:13 60.87

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 01:07:32 100.00

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 433 Jānis Ukass Burkānciems 00:44:05 100.00
2 287 Jānis Millers Individ. 00:44:50 98.33
3 65 Andris Saldūksnis KSK 00:48:34 90.77
4 208 Jānis Līgats ZVOC 00:49:25 89.21
5 134 Krišjānis Katans Vīriem vajag atpūtu 00:50:22 87.52
6 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:51:11 86.13
7 692 Andris Jēkabsons KSK 00:53:33 82.32
8 218 Jānis Vidzis KSK 00:55:38 79.24
9 228 Kaspars Rakstiņš OK Saldus 00:59:24 74.21
10 368 Lauris Šmits individ. 01:00:49 72.49
11 423 Sandis Eglītis Individuāli 01:00:59 72.29
12 315 Kārlis Podiņš Individ. 01:05:42 67.10
13 344 Ivars Eglītis Individuāli 01:13:53 59.67

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:47:08 100.00
2 4274 Agita Marena KSK 00:59:34 79.13
3 226 Inga Dukure Robežsardze 01:03:40 74.03

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:31:58 100.00
2 31 Aigars Šuvcāns LAT MET 00:32:21 98.82
3 179 Armands Šmits Individ 00:33:06 96.58
4 4109 Armands Sildars Individ. 00:33:33 95.28
5 721 Sandis Eglītis Sadancis 00:34:13 93.42
6 638 Dainis Gelbergs Individuāli 00:34:42 92.12
7 4147 Andris Šakens Individ. 00:35:43 89.50
8 255 Edgars Kanapolis Individuāli 00:38:14 83.61

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 451 Solvita Dambe Individuāli 00:36:26 100.00
2 513 Agnese Kupce Padtex 00:38:25 94.84
3 540 Santa Rumba Individ. 00:39:49 91.50
4 205 Dace Peļņa Zalkši 00:43:47 83.21
5 621 Evija Dzvinko Individuāli 00:44:43 81.48
6 106 Maija Blūzma Individ. 00:49:00 74.35
7 338 Vineta Šmite Individ. 00:50:02 72.82
8 432 Edīte Miķe Individ. 00:54:14 67.18
9 620 Sandra Lazare Individuāli 00:54:42 66.61
10 699 Sanita Eglīte Individuāli 00:55:21 65.82
11 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 01:01:42 59.05
12 301 Solvita Strautiņa Individuāli 01:02:05 58.68
13 676 Dana Markevica Rubenes PS 01:29:26 40.74

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 718 Adrians Moruzs Azimuts 00:13:47 100.00
2 316 Jānis Saldūksnis KSK 00:15:29 89.02
3 248 Zintis Dzvinko VSS 00:16:00 86.15
4 0 Dominiks Pētersons x5 00:16:09 85.35
5 752 Jānis Millers Kocēnu sporta skola 00:17:09 80.37
6 775 Reinis Līdaka Kocēnu pamatskola 00:17:35 78.39
7 351 Edvards Eglītis Sprīdītis 00:20:27 67.40

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 639 Nensija Elza Eiduka Individuāli 00:15:18 100.00
2 475 Nikola Anna Eiduka 00:15:43 97.35
3 448 Daina Dzvinko Individuāli 00:17:01 89.91
4 708 Nora Dzvinko b/d Vālodzīte 00:26:38 57.45

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 776 Miks Graudums Meridiāns 00:11:09 100.00
2 777 Jēkabs Graudums Meridiāns 00:13:42 81.39
3 78 Agris Peļņa Zalkši 00:17:45 62.82

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 579 Marta Vaļģe VVV 00:09:47 100.00
2 159 Annija Tīna Sildare Kocēnu pamatskola 00:12:15 79.86
3 667 Ketrīna Anna Eberharde VVV 00:25:16 38.72

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 99 Jēkabs Kaķis VVV 00:33:39 100.00
2 742 Armands Krastiņš Meridiāns 00:36:45 91.56
3 526 Emīls Dāvis Gelbergs VSS 00:39:35 85.01
4 413 Normunds Tjuniņš Valmieras zaļā 00:40:01 84.09
5 671 Reds Šmits VPS 00:45:20 74.23
481 Gustavs Ločmelis Burkānciems Diskvalif. 0.00
664 Eduards Ēriks Sotē VPS Diskvalif. 0.00

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 108 Anete Stabiņa Grundzāle 00:26:24 100.00
2 743 Adriana Krastiņa Meridiāns 00:27:56 94.51
3 778 Sanija Alksne Meridiāns 00:32:02 82.41
4 605 Elza Eglīte VSS 00:33:46 78.18
5 579 Marta Vaļģe VVV 00:42:18 62.41
6 252 Sandija Rumba Dikļu pamatskola 00:55:39 47.44
7 675 Elīza Markevica Rubenes PS 01:27:12 30.28

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 275 Edijs Čākurs Naukšēni 00:31:52 100.00

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 409 Madara Ilze Grebūna Kocēnu pamatskola 00:29:58 100.00
2 214 Nikija Biruma VVV 00:31:56 93.84
3 796 Aleksandra Kļaveniece ZVOC 00:54:52 54.62

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4255 Pēteris Gailis V5V 01:10:02 100.00
150 Emīls Miķis Jaunsardze Diskvalif. 0.00

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 425 Inese Neimane ZVOC-VBSS 01:21:27 100.00

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 220 Alvis Miglavs VVV 01:08:04 100.00

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4169 Aija Denija Trēziņa 00:39:56 100.00

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 00:51:10 100.00
2 63 Kristaps Dzvinko Individ. 00:52:05 98.24
3 21 Austris Krastiņš SK Briksnis 00:52:59 96.57
4 36 Māris Baltiņš Leči 00:53:47 95.13
5 177 Ilmārs Brikmanis Ind. 00:53:53 94.96
6 51 Ģirts Pakalns KSK 00:54:43 93.51
7 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 01:00:31 84.55
8 203 Valerii Prosolkov Seda 01:03:17 80.85
9 647 Jurij Vanaveski Voru 01:13:25 69.69

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 20 Līga Pētersone ZVOC 00:49:30 100.00
2 4105 Dina Alksne ZVOC 00:49:40 99.66
3 400 Nora Baranovska Individ. 00:55:56 88.50
4 771 Sanita Strazdiņa Rozula 01:03:03 78.51
5 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 01:04:03 77.28
6 426 Jana Adata Burkānciems&CO 01:07:24 73.44
7 522 Dace Rība-Baltiņa Leči 01:16:28 64.73
8 445 Līga Brence Individ. 01:24:51 58.34

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:49:50 100.00
2 1914 Ivars Muzikants Balta 00:51:43 96.36
3 84 Raivo Kužums S/k Rūjiena 00:52:15 95.37
4 505 Viesturs Ziediņš Amatciems 01:00:23 82.53
5 40 Dainis Birkavs Rūjiena 01:04:55 76.77
6 308 Uģis Permaņickis Individ. 01:05:57 75.56
7 483 Gints Šteimanis Aimasa 01:10:23 70.80
8 39 Alvils Dūdiņš individ. 01:21:56 60.82

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4341 Kaija Rutule ZVOC 00:54:18 100.00
2 596 Elita Staune Individ. 01:06:12 82.02
3 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 01:24:18 64.41
4 4456 Inese Kokenberga Individuāli 01:26:29 62.79

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:37:21 100.00
2 4265 Jānis Lucāns Piepe 00:42:59 86.89
3 1968 Māris Stabiņš Grundzāle 00:43:06 86.66
4 280 Ivars Eškins BE44 00:50:10 74.45
5 90 Andis Smilga Individuāli 01:04:30 57.91
6 411 Vilis Tupuriņš Individ. 01:11:31 52.23

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:33:38 100.00
2 4374 Džaneta Suta ZVOC 00:38:57 86.35
3 4224 Aiga Kokenberga Burkānciems&CO 00:45:30 73.92
4 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 01:13:15 45.92

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1999 Aldis Lapiņš Azimuts 00:38:09 100.00
2 657 Ralfs Samulis Individuāli 00:38:44 98.49
3 4311 Vilnis Pāvuls Individuāli 00:43:54 86.90
4 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:46:38 81.81
5 748 Juri Merirand Otepaa SK 00:53:39 71.11
6 306 Guntars Stucis Bykolat 00:55:00 69.36
7 127 Andris Cekuls Cēsis 01:07:54 56.19

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:42:28 100.00
2 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:43:48 96.96
3 751 Tiina Rillo Otepaa 00:45:33 93.23
4 139 Gunta Jaunkampe Individ 00:56:52 74.68
5 370 Inta Tabaka Amatciems 00:57:54 73.34

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:37:47 100.00
2 4414 Vilnis Velde Laine 00:48:38 77.69

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 01:02:07 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji