You are hereForumi / Publiskais forums / Sprints

Sprints


RakstījaViesis- Publicēts08 Septembris 2011

Varējāt taču pabrīdināt, ka Valmieras čempionātā būs pagarināts sprints nevis vidējā distance, kā bija rakstīts nolikumā. Senjori virs 50 arī ir cilvēki. Īpaši tas ir sakāms par grupu 55, kur distances ir īsākas nekā 60, 65 un 70. Ja Jums ir slinkums uzlikt punktus un/vai izplānot distances, tad varbūt turpmāk vairs nerīkojiet LK.

Kad ieraudzīsi apvidu, tad tas vairs neliksies sprints.

Sveiks,"Viesi"! - viesis parasti neierodas ciemos ar PRETENZIJĀM KATEGORISKĀM un ILGSTOŠI, kur Tevī tik daudz negatīvisma, laikam arī meža pieredze ( atvaino) tāda pavāja, ja nezini, ka distances attālums tiek mērīts "no putna lidojuma", kur neievērtē horizontāļu radīto faktisko krietno pagarinājumu....
Lai Tev pārsteigumu pilns jauks lidojums! Lai veicas Tev un mums visiem ar gandarījuma sajūtu par labi pavadīto dienu!
Omīte ar 30 gadu meža taku stāžu

Mjāā, skarbi gan.
Jaukas brīvdienas, lai veicas distancē!

Lietotāja Austris attēls

Distances garums pats par sevi neko daudz nepasaka. Ir gadījies skiet 3km distanci, kur uzvarētāja laiks vīru 21 grupā ir virs 30 min. Tas gan nebija Latvijā, bet ja vēlas domāju ka kaut ko tādu pa Gaujas vecupēm var uzorganizēt arī pie mums.

Būtu ļoti interesanti uzzināt šīs ziņas autora viedokli pēc sacensībām :-)
Viesi, lūdzu ieraksti atsauksmes par distances garumu.

Lietotāja Austris attēls

"Viesis" īpaši uzsvēra grupu V55. Skatāmies 1.dienas rezultātus:
1. Juris Kokins 39:48
2. Aivars Druvenieks 49:54
3. Kārlis Magons 50:01

Nu man nemaz neizskatās pēc sprinta. Uzvarētāja laiks pat ilgāks nekā ieteicamais uzvarētāja laiks vidējā distancē (30-35 min). Tiesa gan - V60 un V65 vajadzēja īsākas distances par V55.

Vispirms protams man jāizsaka liels paldies gan organizatoriem par maču gan arī tiem kas izlasīja, uzrakstīja komentāru manam tekstam. Komentāra skarbākos vārdus es rakstīju speciāli - lai kāds ieklausītos šajā komentārā. Mana neapmierinātība radās no informācijas trūkuma. Distanču parametri tika publicēti pēc pieteikšanās beigām. Par cik šajā kartē es nebiju skrējis tad ieraugot šos distanču parametrus es būtu pieteicies elitē lai izbaudītu šo mežu. Vecākajās grupās distanču garumi tiešām atbist ieteicamajam laikam, bet elitei un 35 grupām tie stipri pārsniedz šīs 30-35 min. Diemžēl pirms mača bija redzama tikai šī grandiozā atšķirība. Tā īpaši attiecās uz 55 dāmām. Šai grupai distance bija īsāka nekā S60, S65 un S70. Turklāt V70 bija vienāda distance ar S70. Pirms mača parunāju ar dažiem vienaudžiem un domas dalījās no vēlmes prasīt atpakaļ naudu līdz ieteikumam vispirms ieiet mežā.
Zinu ka Jums bija daudz darba mača sagatavošanā un maz laika citam, taču lūdzu nākošreiz drusku vairāk pievērsiet uzmanību laicīgai informācijai.
Vēlreiz paldies par pasākumu. Viss bija kolosāli. Tai skaitā arī tas garums kuru noskrēju. Gaidīšu nākošo Jūsu rīkoto maču.

:)
Ir gan tā,ka ne visu vienmēr paspēju laikā, tomēr distanču parametri vidējā distancē tika publicēti 4. septembrī, garajai distancei - 5. septembrī, to var redzēt ikviens, atverot attiecīgos ierakstus.Un tas ir PIRMS PIETEIKŠANĀS TERMIŅA BEIGĀM. Šī visai skarbā diskusija tika uzsākta 8. septembrī.... Vai tikai vaina nav internetā, kurš ļauj cilvēkiem Bezvāržiem justies trakoti izcili labi, nodarot sāpes citam.....lai arī bezgala slinkam...
Šoreiz jau pašā sākumā tas manī izraisīja smaidu:))
Paldies aizstāvju pulkam, tas patiešām bija mīļi.
P.s. Pievienojos uzskatam, ka viss ar distanču garumiem un plānojumu nebija kārtībā. Centīšos nākošgad šim jautājumam pievērst lielāku uzmanību.

Pievienot jaunu komentāru

Šī lauka saturs tiks saglabāts privāts un nebūs pieejams publiski.
  • Mājas lapu adreses un e-pasta adreses automātiski tiek pārveidotas par saitēm.
  • Atļautie HTML tagi: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Rindas un rindkopas tiek pārnestas uz jaunu rindu automātiski.

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji