You are hereValmieras atklātais čempionāts 2006

Valmieras atklātais čempionāts 2006


Apmācies, nedaudz lietains, bet silts pienāca Valmieras 2. atklātā orientēšanās čempionāta sacensību dienas rīts. 219 orientieristu no Valmieras, Cēsīm, Saldus, Rīgas, Kuldīgas un citam Latvijas malām pulcējās Brenguļu pagasta „Pūpolos”, lai noskaidrotu, kurš šajā dienā pelnījis kļūt par čempionu. Dalībnieki startēja 28 vecuma un meistarības grupās. Jaunākajiem vēl tikai jāsāk skolas gaitas un, lai meža takas būtu drošāk minamas, tad distances veidotas pa marķējumu , bet pieredzes bagātākie dalībnieki startēja vecuma grupās virs 70 gadiem.

Orientieristus gaidīja jauns, līdz šim pārsvarā neskriets apvidus, kurā labi skrienams priežu mežs mijās ar grūti caurejamiem brikšņiem Gaujas līkumos, daudz izcirtumu, pilnībā izžuvušas attekas, upītes un grāvīši un pēkšņi pašā meža vidū purvs, kurā daļa dalībnieku pamanījās iebrist visai dziļi un ar savām dubļu klātajām drēbēm finišā pārsteigt pārējos. Interesantais un pietiekami sarežģītais, Gaujas apkārtnei raksturīgais reljefs lika kļūdīties ne vienam vien diezgan pieredzējušam dalībniekam.
Kā jau katrās sacensībās tie, kam viss izdevās, priecīgi un tie, kas kļūdījušies, mazliet saskumuši no meža viens pēc otra finišā ieskrien dalībnieki. Tad jau ierastās, bet katru reizi jaunās sarunas un pārdomas par karti, distanci un savu veikumu. Un te nu ir visu grupu uzvarētāji, visi šīgada Valmieras čempioni orientēšanās sportā:

S10 - Dita Vīksna ZVOC-Valmieras BSS
S12 - Līga Valdmane ZVOC-Valmieras BSS
S14 - Ilze Buža Meridiāns
S16 - Laura Nīmante ZVOC-Valmieras BSS
S18 - Rasa Brūna Saldus
S35 - Līga Virbule TAKA Kuldīga
S45 - Gundega Strazdiņa Azimuts
S50 - Gunta Lebedoka Meridiāns
S60 - Ausma Bruce OK Saldus
S70 - Aina Austriņš Meridiāns
S8 - Elīza Apine ZVOC-Valmieras BSS
SA - Guna Taube Burkānciems
SB - Vineta Skudra Individuāli
SE - Ieva Veģere Viga OK
V10 - Niks Ramanis Grundzāle
V12 - Valters Ļubinskis ZVOC-Valmieras BSS
V14 - Miķelis Bogdanovs ZVOC-Valmieras BSS
V16 – Ilmārs Ķauķītis Azimuts
V18 - Uģis Kampuss Mazsalaca –Valmieras BSS
V35 – Ēriks Ūdris ZVOC-Valmieras BSS
V45 - Jānis Lūsa Meridiāns
V50 - Kārlis Magons Azimuts
V60 - Anatolijs Štainmillers Seda
V70 - Staņislavs Kojalovičs Seniors
V8 - Artis Šmits Individuāli
VA - Austris Krastiņš Individuāli
VB - Andis Ločmelis Burkānciems
VE - Kaspars Kārkliņš Purva Bridējs
 

Orientieristu vārdā saku lielu paldies Valmieras pilsētas pašvaldībai par atbalstu. Īpaši tas bija noderīgs jaunās kartes tapšanā. To vēl vairākus gadus varēs izmantot Valmieras „Magnētā”, kurā piedalās ap 400, galvenokārt Valmieras un Valmieras rajona, iedzīvotāju. Tāpat paldies par palīdzību sakām SIA „HBC Coca Cola Latvija”. Un Ziemeļvidzemes orientēšanās centrs saka paldies čempionāta dalībniekiem un gaidīs visus arī nākošgad ap šo pašu laiku tik kādā citā mežā un kādās citās distancēs.

Uz tikšanos!
Inguna Valdmane.

 

Karte:

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji